.

.

New
DIY Фото слики Прилагодите Телефонот Случај Покритие За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ S8 S9 Плус Забелешка 8 2 3 4 5 А5 О7 J5 Година J7 2017

DIY Фото слики Прилагодите Телефонот Случај Покритие За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ S8 S9 Плус Забелешка

DEN 191.04

Количина на стоки
Достапно

Прилагодување процес 1.Одберете го Моделот што треба и да се земе цел. 2.Ги испратите на сликата ви се допаѓа во Цел Порака. 3.Ние одговор на цел порака со приказ на случај со вашиот имиџ. 4.Клиентите се потврди, тогаш ние произведуваме тоа во рок од 3 дена.И бродот. Она што модел е погоден за правење на телефонот Случај? Дизајн,Портрет,Филмски постер,Цртан филм,Симпатична Миленичиња,Ѕвезда,Пејачот,Игра Постер... Секоја слика ви се допаѓа. Слика се Препорачува големина : 800 Пиксели ширина & 1600 Пиксели висина. Поголем сликата е големина,толку е подобро. Било какви прашања ве молиме да ни оставите порака. Производ Карактеристики>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1.100% Сосема Нов и 100% тестирани со вистинскиот телефон. 2.Совршено се вклопуваат за вашиот телефон 3.Ефикасно спречување гребнатини,shockproof 4.Не се бара средство за инсталација,само snap на телефонот 5.Направени на КОМПЈУТЕР и ув мастило Ние обезбеди>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1. Вистински Бесплатен превозот со Приоритетни Логистичка на секоја Земја 2. Брод од објектот во 72 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови Известување >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> цената е релативно ниска, ние профит е многу оскудните, ние ги користиме економијата експрес испорака,тоа може да ве чини малку повеќе време да се брод,ве молиме почекајте трпеливо. Уште НЕШТО ВАЖНО >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> руски Купувачот Мора да остават име и презиме кога наредил,или тоа може да не биде испорака.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Големина:
5.5 inch
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note II,Галакси S8,Galaxy Note 8,I9500 Galaxy S IV,Галакси S6 работ,Забелешка 5,Galaxy S5,Галакси S6 работ плус,Галакси Note4,Galaxy Note III,Galaxy S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси Забелешка 7,Галакси C5,Галакси S6
Мало Пакет:
No
дизајн:
Мат,Украсени
Бренд Име:
IDIYSCASES
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
Анти-Нула
Функција:
Анти-удар
Стил:
Се Прилагодите Личност
квалитет:
Тешко
Текстурата на материјалот:
PC+УВ мастило
Тип:
Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат