.

.

New
За Iphone5 5s se 6 6s 7 8 Плус X Случаи Луксузни 3 во 1 electroplate метал телефон случаи За iPhone8 7 6s Плус Тешко Заштитна Случаи

За Iphone5 5s se 6 6s 7 8 Плус X Случаи Луксузни 3 во 1 electroplate метал телефон случаи За iPhone8 7 6s Плус

DEN 144.00
DEN 151.68

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Материјал:
за iphone5s, за iphone SE, за iphone 6 6s, за iphone 6 6s плус, за iphone 7, за iphone 7 плус, за iphone 8, за iphone 8 плус, за iphone X
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Џ.К Сон
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат