.

.

New
2 парчиња Магнетна База Вентил Coolant Црево 1/4 280mm

2 парчиња Магнетна База Вентил Coolant Црево 1/4 280mm

DEN 641.00
DEN 674.40

Количина на стоки
Достапно

Опис : Мали магнетни база со прилагодливи 280mm должина 1/4" coolant вентил црево, лесно позиционирање и заврши . Се користи за струг и мелење.

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат