.

.

New
Читач на картички micro sd читач на картички Мини Micro SD T-Flash Нови High Speed USB 2.0 Мини Micro SD T-Flash ТФ М2 Мемо Капка Превозот F30

Читач на картички micro sd читач на картички Мини Micro SD T-Flash Нови High Speed USB 2.0 Мини Micro SD T-Flash

DEN 72.00
DEN 82.56

Количина на стоки
Достапно


Фабрика цена Нови High Speed USB 2.0 Мини Micro SD T-Flash ТФ М2 Читач за Мемориска Картичка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 Сет
SDHC микро Картичка Читач/Писател.
Поддршка USB верзија Micro SD 1.1/2.0 и Микро SDHC 2.0.
Plug and play топла замена,лесен за инсталација и употреба.
Голема брзина на пренос на податоци.
Напојување : преку USB порта директно.
Еден читач на картички ,тенок големина,лесен за носење.
Јаже дупка за да се откажам.
Материјал : Пластика
Големина : 3.2cm X1.6cm
Пакет Содржина :
1 X Нови High Speed USB 2.0 Мини Micro SD T-Flash ТФ М2 Читач за Мемориска Картичка (НЕ е Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)
Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
Бидејќи на сила majeures предизвикани продолжување на преговорите, ние ќе се обидеме да се потрудиме да се реши за вас,но не преземе одговорност. Како што се лошите временски услови, царински проверки, на дестинација работници излегоа на штрајк и така натаму.
Увоз на полнење и даночни е resposible од страна на клиентот.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа. Овој линк за вашиот референца.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Карактеристики на стоката

Тип:
SD Картичка
Број На Модел На:
no
Интерфејс:
USB
Картичка Слотови:
Еден
Бренд Име:
Binmer
Инсталација:
Надворешни
Пакет:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат