.

.

New
3 парчиња 3 бои/многу, Гаќи, За Жени Плус Големина L XXXL 3XL Жените Лесна долна облека Ladie е Кратко Средината на Половината Женски Гаќи

3 парчиња 3 бои/многу, Гаќи, За Жени Плус Големина L XXXL 3XL Жените Лесна долна облека Ladie е Кратко Средината

DEN 504.48

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Модални,Lycra,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Модални
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Број На Модел На:
F
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
боја:
Бела, црвена, црна, виолетова, розова, црвена роза, лубеница,беж Гаќи
Големина:
L XL XXL XXXL Гаќи
Половината Тип:
Средината На Половината Гаќи
Функција:
Дише лесна антибактериски гаќи
Ткаенини:
95%Модални 5%Spandex
Стил:
Секојдневниот
Боја Стил:
Природна Боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат