.

.

New
A969 Трки РК Автомобил RTR 4WD 2.4 GHz Лебдат Играчки Далечински Управувач Автомобил 1:18 Висока Брзина 50км/ч Електронски Автомобил Бесплатен превозот

A969 Трки РК Автомобил RTR 4WD 2.4 GHz Лебдат Играчки Далечински Управувач Автомобил 1:18 Висока Брзина 50км/ч

DEN 3365.00
DEN 3542.40

Количина на стоки
Достапно


Wltoys A969 Трки РК Автомобил RTR 4 WD 2.4 GHz Лебдат Играчки Далечински Управувач Автомобил 1 : 18 Висока Брзина 50км/ч Електронски Автомобил
Тркала ширина : 30 mm Мотор : 390 Бруто Тежина на возилото : 1.7 KG Предавателот фреквенција : 2.4 Gh Предавателот батерија : 4x AA(не се вклучени) Батерија : 7.4 V1100 MAH Работи време : околу 10 min време на Полнење : 150min Контрола на далечина : повеќе од 100 Брзина : 50км/Ч Серво : 17g Боја : Портокал / Зелен Wltoys A969 Карактеристики : 1.4 МД 2.4 GH Рк автомобил Краток Камион стил 2.1/18 Скала погодна за внатрешна и надворешна контрола 3.Висок квалитет на автомобил тело 4.на Четири тркала независно потпирање 5. Две Заработувачката 6.Доаѓаат со 4-тркала амортизер 7.Со Пропорционално Управување функција 8.50 Km/ H за висока брзина 9.100 метар контрола на дистанца 10.Две боја за избрани : Портокал / Зелен PS : намалување на Опрема на овој автомобил се кревка делови,препорачуваме да се подготви некои како резерва резервни делови Пакет се Вклучени : 1 x Wltoys A969 Рк Автомобил 1 x Предавателот 1 x Полнач 1 x Батеријата 1 x Упатство

Карактеристики на стоката

боја:
Зелена, Портокалова
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечински Управувач,Мини,Шок Отпорни,Модел
Wheelbase:
165mm
Акција Време:
за 10 мин
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Возраст Опсег:
> 14 години
Димензии:
290*175*105MM
Материјал:
Пластични,Метални
Пакетот Вклучува:
Полначот,Оперативни Инструкции,Батериите,Далечински Контролер
Далечинска Контрола:
Yes
Далечински Растојание:
повеќе од 100
дизајн:
dirt bike
Бренд Име:
ГОЛЕМА МОЌ ЅВЕЗДА
моќност:
50км/ч
Полнење Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
a969
Контрола На Канали:
4 Канали
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат