.

.

New
MYRU Топла Продажба Современи Пастирски Памук и Полиестер Печатење Подготвени составена Завеси

MYRU Топла Продажба Современи Пастирски Памук и Полиестер Печатење Подготвени составена Завеси

DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно


1. Сенка го оценувате : 60%
2.Звучна Изолација
Тие се осигура дека дури и ако сте светлина sleeper ќе не биде нарушен од страна на звук на улиците.
3. Заштита на приватноста
Тие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,
па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.
4. Здравиот начин на
Друга добра работа во врска со овие завеси е дека тие не се привлекуваат било каков вид на прашина или грините.
Ова значи дека вие нема да го покажете вашето бебе да прашина предизвикува алергии.
5. Лесен за одржување и чистење.
Погоден е за машина за миење и рака мие.
Тоа се продаваат како 1 панел.
1. Пакет inlcude : 1 парче ткаенина завеса .
2. Материјал : полиестер.
3. Големина на : W значи Ширина, L значи Должина. Ако ви треба custom size, ве молиме контактирајте со нас .
4. Обработка начин :
постојат 4 начини, кога ќе нарачате, ве молиме изберете обработка на начин што ви треба.
5.Поради различни светлина и екран,бојата на завеси може да биде малку поинаков од слики.
6.Ве молиме овозможи 3-5cm devition поради hemming.

Карактеристики на стоката

Големина:
W100x L200 cm, W100x L260 cm, W140 x L160 cm, W140 x L215 cm, W140 x L230 cm, W140 x L245 cm, W140 x L260 cm, W200 x L260 cm, W250 x L260 cm, Custom Size
Обработка:
Кука, Род Џеб, Само Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Бренд Име:
MYRU
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
памук полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Формат:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат