.

.

New
2 парчиња 7/16 11.1125 mm Керамички Имајќи Топки ZrO2 Циркониум Оксид Топката ОЦЕНКА 5 G5

2 парчиња 7/16 11.1125 mm Керамички Имајќи Топки ZrO2 Циркониум Оксид Топката ОЦЕНКА 5 G5

DEN 820.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

Опис : Дијаметар : 7/16" 11.1125 mm
Одделение : G5
Материјал : Zr O2 Циркониум Оксид Ние обезбеди 0.5 mm до 12mm сите различни големини(метрички,инчен) на Керамичките топчиња,ве Молиме контактирајте ме за купување.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Керамички
Премази:
ZRO2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат