.

.

New
Висок Квалитет на Паметни Дома Мини 12V Реле 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот+Приемник со 4Buttons 315/433mhz

Висок Квалитет на Паметни Дома Мини 12V Реле 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот+Приемник

DEN 656.00
DEN 729.12

Количина на стоки
Достапно

Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување Притиснете едно копче работи/НА, притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ. ( 1 channel switch( приемник) треба 2 копчиња за далечинска контрола (предавател). 1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). 1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). Отстранете : Моќта на државата, притиснете го копчето за учење копчето на приемникот за за околу 8 секунди, индикаторот светлина филтерот за да го исклучите, тоа значи кодот се успешно отстранети.

Карактеристики на стоката

боја:
DC12V Мини 315MHZ, DC12V Мини 433mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
12V Мини безжичниот далечински управувач
Гаранција:
1
Број На Модел На:
SKU6274
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M
Канал:
1CH
Работна Фреквенција:
315MHz 433MHz
Работен напон:
DC12V
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат