.

.

New
ABWE Најдобри Продажба 1/12 Дрвена Кукла куќа Минијатурни Книги 6 парчиња шарени

ABWE Најдобри Продажба 1/12 Дрвена Кукла куќа Минијатурни Книги 6 парчиња шарени

DEN 97.92

Количина на стоки
Достапно

1 : 12 скала. Исклучителна изведба направени од дрво
Книги се печатени опфаќа, фиксен и не може да се отвори
Совршен за на кафе на маса кукла куќа кутија на соби или полица во вашиот Мини Сцена
Боја : шарени
Материјал : Дрво
Големина : Приближно 2.5 x 1.9 х 0.3 цм / 1 x x 0.75 0.12 инчи
Пакетот Вклучува : 6 x Кукла Куќа Книги
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
1 : 12 скала. Исклучителна изведба направени од дрво
Книги се печатени опфаќа, фиксен и не може да се отвори
Совршен за на кафе на маса кукла куќа кутија на соби или полица во вашиот Мини Сцена
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години
Димензии:
2.5 x 1.9 х 0.3 цм
Број На Модел На:
SZ-ABWE-I065929
Предупредување:
не се јадат
Тип На Објект:
Dollhouses
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат