.

.

New
HITMAN REBORN! Маици Црна О-Вратот Sawada Tsunayoshi Кратко Sleeve Блузи Hibari Kyoya Мода Печатени Tees Лето т кошули

HITMAN REBORN! Маици Црна О-Вратот Sawada Tsunayoshi Кратко Sleeve Блузи Hibari Kyoya Мода Печатени Tees Лето

DEN 671.52

Количина на стоки
Достапно


HITMAN REBORN! Маици Црна О-Вратот Sawada Tsunayoshi Кратко Sleeve Блузи Hibari Kyoya Мода Печатени Tees Лето т кошули
Материјал : Микро Влакна (не памук)
Функција : Мека, Мазна, диши слободно
Пакет се вклучени :
1 x Cosplay Печатат маици

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Rayon
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат