.

.

New
Виси партиција ѕид shield мода минималистички дневна соба и спалната соба позадина декоративни екрани личност Свитлива штит

Виси партиција ѕид shield мода минималистички дневна соба и спалната соба позадина декоративни екрани личност

DEN 1293.00
DEN 1360.80

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Матирано пвц Големина : 40 × 40cm Дебелина : 0.76 mm
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Карактеристики на стоката

Стил:
Пастирски
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Екрани & Соба Dividers
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат