.

.

New
Двоглед Телескоп 8-60*60 Зум Hd Широк агол Централна Телескопот Лов Отворено Воена Обемот Нов Двоглед

Двоглед Телескоп 8-60*60 Зум Hd Широк агол Централна Телескопот Лов Отворено Воена Обемот Нов Двоглед

DEN 1115.00
DEN 1486.56

Количина на стоки
Достапно


Двоглед Телескоп 8-60*60 Зум Hd Широк агол Централна Телескопот Отворено Лов Воена Обемот Нов Двоглед
100% Сосема Нов и висок квалитет
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот
монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
Основни параметри : 【Спецификација】 : 60 * 60 [Зголемување] : 8 пати реално зголемување 【Цел леќа дијаметар】 : 40mm [Окуларот дијаметар] : 15mm Поле на гледање : 168 / 1000 M [Призма на системот] : сите оптички призмата [Последниве фокусна должина] : 5.5 М 【режим на Фокус】 : централен фокус 【Производ во боја】 : црна 【Слој боја】 : мулти-слој широкопојасен црвено филм (вклучувајќи окуларот) 【Производ тежина】 : Нето тежина : 780g, 【Додатоци】 пакување : окулар окуларот маска, ПП вреќи, огледало крпа, влага доказ desiccant, брошури, не-плетени вреќи
Пакет содржи : 1 buc Двоглед

Карактеристики на стоката

Тип:
Двоглед
Број На Модел На:
cccccc
Бренд Име:
Sbedar
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат