.

.

New
УВ папокот Прстен Мода Жените Тело Стомак Бар Пирсинг Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик Бар 30pcs/многу

УВ папокот Прстен Мода Жените Тело Стомак Бар Пирсинг Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик Бар 30pcs/многу

DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2017
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат