.

.

New
PINDEFANG 2017 Новиот Јапонски Рака разнесени отпорни на Топлина Стакло Стомна Chahai Служат Првенство Споделување тенџере Подарок Сет чај Kungfu teaware

PINDEFANG 2017 Новиот Јапонски Рака разнесени отпорни на Топлина Стакло Стомна Chahai Служат Првенство Споделување

DEN 956.00
DEN 1050.72

Количина на стоки
Достапно


Производ : Јапонски Дрво Жито Чај Стомна
Материјал : отпорни на Топлина Borosilicate Стаклена кригла
Големина : Устата дијаметар 85mm, висина 80mm
Капацитет : 230ml
Pakage : 1x кригла по кутија безбедност спакувани
Повеќе Се Препорачува Производи
Превозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на дестинација и обичаи, превозот метод
Ова е табела на проценува време на пристигнување за референца :
Услови за Продажба на Нашата листа цената вклучува вредноста на стоката,пакувањето, цената,извоз и даноци, не вклучувајќи ги и меѓународните увозни давачки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест. На увозните давачки се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава се утврди што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Сите спорови кои произлегуваат од увозни давачки ќе бидат доставени до Ali Express за решение.
За Нас Нашите работно време : од понеделник до сабота 9 : 00 часот и 6 : 00 часот ( Пекинг GMT+8, Кинески празници се exclusived). За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или e-mail, Нашите услуги ќе се вратам на вас со потврди колку што е можно побрзо, во рок од 24 часа, за време на нашето работно време. Нашата цел е да се обезбеди Врвен квалитет на производите и Врвна Ниво на Услуги на Клиентите, вашиот признавање ќе ни ги охрабри голема мера и служат подобро.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важно за нас. Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ако било незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас слободно пред давање на неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Капацитет:
201-300ml
Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
PINDEFANG
Број На Модел На:
BN-1062
Обликот:
Круг
Стакло Тип:
Гравирање
Материјал:
Стакло
Примена:
Чај фер првенство, Пивско шише, шише за вода, Giftset декорација
Пакет:
Сеф пакет
превозот:
Бесплатен превозот
Вештини:
Рака разнесени
Техника:
Топлина отпорни чисто стакло
Стил:
Современи Јапонски
Сертификати:
QS, SGS, CE
Други Имиња:
Служат првенство, фер кригла, шише за вода, правда кригла, чај поставите chahai
Функција:
Еко-пријателски, Pb-бесплатно
Кориснички услуги:
ОЕМ, ODM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат