.

.

New
Isywaka Бела AB Боја 1980pcs 1mm Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Изработка на Накит

Isywaka Бела AB Боја 1980pcs 1mm Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг

DEN 940.80

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор
Количина
ќе добиете 1980pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
006502
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат