.

.

New
LiiJi Единствена 6-14mm Пурпурна Amethysts Боја Jaspers jades Бисери Ѓердан 18inch

LiiJi Единствена 6-14mm Пурпурна Amethysts Боја Jaspers jades Бисери Ѓердан 18inch

DEN 529.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел
Цел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за Испорака
Цел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHL
Данок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Пакет се Вклучени : 1x производ , 1 накит торба / кутија .
Лабава монистра ќе имаат 1 сет DIY алатка ( 1 x свила конец, 1x затворач, 1x жица)
Почитувани Купувачи, За било кои причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи.
3, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвезди повратни информации. Ви благодарам многу!
Lii Ji Накит

Карактеристики на стоката

Главниот Камен Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Lii Ji
Метали Тип:
бакарни легури
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат