.

.

New
Ново Зголемување Надолу Жените Хулахопки Најлон Женски Pantyhose Чорапи Згусне Зима Жените Трикотаж Челик Жица Притисок Collant Femme

Ново Зголемување Надолу Жените Хулахопки Најлон Женски Pantyhose Чорапи Згусне Зима Жените Трикотаж Челик Жица

DEN 445.00
DEN 664.80

Количина на стоки
Достапно


Боја : 2 бои
Големина на : слободен големина
Погоден Висина : 150-175cm (Висока еластичност )
Хип : 85-98cm
Стил : жените хулахопки, жените Свила чорапи,Женски порибување,Зима хулахопки за жените,Пролет хулахопки за жени
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.
Две стил : Зимски стил и Пролет стил
Пакувањето На Производот
Со цел да се олесни транспортот , царинење и за заштита на стоката, Ние промена на пакет, како покаже.
Ако имате посебни барања ,ве Молиме контактирајте ме.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.
За Царина :
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Логистика :
4.Доколку наредбата > $5 брод Ali Express Стандард Превозот или E-пакет (Можете да ги Пратите логистика информации)
Ако цел
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
1.Полиран вашите нокти непречено да се избегне хулахопки зависник;
2.Навивам од пети;
3.Прилагодете пети и петата позиција, се прават хулахопки одговара на вашите нозе;
4.Се застане и да се повлече до хулахопки левата страна и десната страна;
5.Бидете сигурни дека вашите хулахопки одговара на вашите нозе, држете и се водат хулахопки во главниот дел од телото, а потоа подигнете го хулахопки до половината.
МЕТОД НА ОТСТРАНУВАЊЕ PARALLED ПРЕДИВО 1.Се водат лево и десно малку во зависник предиво област,
2.Се протега нагоре и надолу малку,
3.Месете во зависник предиво позиција,
4.Зависник предиво исчезнува.

Карактеристики на стоката

Големина:
Winter style, Spring style
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
SW02029
Бренд Име:
DANNSKARL
Производ Возраст Класификација:
жените чорапи
ткаенина име:
Најлон
Главната ткаенина состав:
Polyamide / Најлон
Содржината на главната ткаенина состав:
95%
Функција:
калапи
Погоден Сезона:
Зима,Пролет,Есен
Две Стил:
Зимски стил и пролет стил
Сезоната:
зима,есен,пролет
Употреба:
Жените хулахопки,Зима хулахопки за жени,Женски свила чорапи
боја:
Боја на кожа и Црна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат