.

.

New
Ноќен клуб Готски Панк Черепот Уво Ткаенината Обетки за Жените Злато-Боја Скелет на Коските Рака Клип на Обетки ноќта на Вештерките Подарок 1pc

Ноќен клуб Готски Панк Черепот Уво Ткаенината Обетки за Жените Злато-Боја Скелет на Коските Рака Клип на Обетки

DEN 34.00
DEN 37.92

Количина на стоки
Достапно

Драги Пријатели, Добредојдовте на LEYU НАКИТ ! Ние сме Фабрика Директна Продажба,Стоката е со Добар Квалитет. И сите Големина и Боја се во Парк. Немојте да се Грижите За Ништо. Вашето Задоволство Е Наша Најголема Желба, Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Кажете Ни И Ние Искрено Се Слуша Вашите Ставови, Сакате Да Имате Среќен Шопинг,Ви Благодариме!
Карактеристики :
Модата во Панк.
Покажува посебен вкус и личност.
Одличен додаток и декорација за девојки и жени.
Спецификации :
Материјал : Цинк легура
Објектот големина : Прибл. 1.2*2.0 CM Долги : 12 CM кратко : 9 CM
Објектот тежина : Околу. 4g
Пакет големина : Прибл. 10* 5 * 1cm (L * W * H)
Пакет тежина : Околу.14g
Ле Ју накит ангажирани во производството на модата накит додатоци , вклучувајќи ги и ѓердани, телото синџири, коса додатоци, брошеви, обетки, нараквици, нараквици и клучните алки и прстени. Имаме над 2000 дизајни, што сакаш ни да има!
Накит за нега :
1.Чувајте Ги Чисти,Суви,
2.Избегнувајте Хемикалии,Течни,Потење,Триење
3.Одделно Складирање
...
Шопинг Процес :
1.Најдете заинтересирани објект
2.Додадете во количката
3.Продолжи шопинг
4.Проверете ги сите објекти во вашата шопинг кошничка
5.Поднесете вашата цел и да се направи исплата.
Испорака Метод :
Кина Пост Ailr Mail : 20-60 дена.
e Packet : 10-25days
DHL : 3-7days
FEDEX : 3-8days
EMS : 5-10days
Повеќе Превозот Метод Pls Контактирајте со нас.
ако цел
НЕМА следење на информации, можете да't проверете го ова .
ако цел >7 ние ќе превозот со "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", имаат следење на информации.
Пакет :
Добро спакувани во opp вреќа.После тоа се спакуваат во жолта буква торба или кутија.
Ако имате прашања во врска со пакетот pls контактирајте со нас.
Повратни информации :
1 Ако се satified со стоката.Pls остави позитивни повратни информации.Incluing опис,Услуга и превозот.
2 Ако не сте задоволни со стоката.Pls контактирајте со нас штом имате такво чувство.
3 Ние не't прифати било лошо повратни информации кои без никаков контакт.
Се надеваме дека може да се најде точка сте како и повеќето.Среќен шопинг време!

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
jiaoyu
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E267
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Тежина:
0.014 KG
може да се customed:
Yes
боја:
Golden
Тип На Објект:
Cilp Обетки
Пакување:
OPP вреќа
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
манжетната обетки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат