.

.

New
Нов Луксузен Деликатна Ѕвезда И Месечина Циркон Хривнија За Жени Едноставно Нараквици & Алки Bijoux

Нов Луксузен Деликатна Ѕвезда И Месечина Циркон Хривнија За Жени Едноставно Нараквици & Алки Bijoux

DEN 253.00
DEN 281.76

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
XIAOYOUNG
Материјал:
Кристал
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Злато Позлатен
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Должина:
17+3cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат