.

.

New
Метал Електронски Палење Оган Пиштол Заварување Гас Факел Полесни Греење Бутан Кампување Пешачење Факел Опрема За Заварување

Метал Електронски Палење Оган Пиштол Заварување Гас Факел Полесни Греење Бутан Кампување Пешачење Факел Опрема

DEN 299.00
DEN 426.72

Количина на стоки
Достапно

Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова.2300 кг Производ Големина (L x W x H) : 13. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена. Безбеден и лесен за употреба, компактен и пренослив. Ние само брод да се потврди цел адреси.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !!!! Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!!! !. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
На клиентите е НЕМА.57 инчи Пакет Големина (L x W x H) : 21. Бакар пламен полесни, со загреете цевка и термички изолирани керамички серпентина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката 1. Ергономски дизајн за удобно држење во рака.36 инчи Пакет Содржина : 1pc Палење Греење Факел Пламен Thrower Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тип : Други Кампување Опрема Материјал : Бакар, Метални, Пластични Боја : Злато Производ тежина : 0.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вграден-во пиштол тип piezo палење. Тоа може да биде фиксиран на бутан шишиња. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Без Наплата се нудат. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Прилагодливи оган енергија, температурата може да биде до 1350 Сте. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Не може да се прилагоди на пламен Забелешка : Само пламен пиштол за продажба, на гас не е вклучена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Главни карактеристики : Погоден за ресторан, апарати за домаќинство, пикник, пешачење, логорување и други активности на отворено.

Карактеристики на стоката

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
Воздухот Млазницата
Број На Модел На:
QST-502
Бренд Име:
QSTEXPRESS
is_customized:
Yes
Не-Оптоварување Брзина:
МХД
Големина:
134mm
Максимален Вртежен Момент:
МХД
Просечната Потрошувачка На Воздух:
МХД
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат