.

.

New
11.1 V 44.40 ПОТ Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за LG XNOTE Z350-GE30KB Z360-GH60K LBG522QH Full HD Ultrabook

11.1 V 44.40 ПОТ Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за LG XNOTE Z350-GE30KB Z360-GH60K LBG522QH Full HD Ultrabook

DEN 2255.52

Количина на стоки
Достапно

Јас ви препорачуваме да се избра да се купи во Новите продавница !!! 1. Ние може да вети Батеријата што ја Користите увоз МОБИЛЕН направени од Jpanese/кореја. 2.Имаме фабрика и 7 години продавница во Шенжен ,Ние имаме способност да се заштити квалитетот на батеријата. 3.Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга. 4.Сите производи се добро тестирани од страна на нашиот оддел пред испраќање од 5.Сите производи се продаваат во акции,тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање compleled.
11.1 V 44.40 ПОТ Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за LG XNOTE Z350-GE30 KB Z360-GH60 K LBG522 QH
Одговара лаптоп модел :
За LG XNOTE Z350-GE30 KB Z360-GH60 K Full HD Ultrabook Дел број :
LBG522 QH На Fatory детали
1.објектот се само превезува по плаќања примени. 2.Ние брод предмети СЕПТЕМВРИ ,DHL,Fedex IP ЕМС. 3.Бесплатен превозот предмети само за избраните countres,ве Молиме проверете превозот и Пакување листа fordetail.одлуката на нас финалето. 4.Ако не го добиете вашиот објект на време ,ве молиме контактирајте со нас immediaately за понатамошна помош. 5.Ние accpet western union трансфер ande кредит Плаќање. 6.Ако купувачот плати иако банкарски трансфер,купувачот мора да ги плати на банката надомест. 7.АКО купувачот мора да било проблеми на плаќањето ,ве молиме контактирајте како е можно поскоро.
1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина . 2.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека yhe предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се retuened,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата На купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба 4. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде сменето 5.Пред да се врати ставки за ,молам, confiem на retuen адреса и logisitcs метод со нас.Откако ќе се даде на објектот на логистичка компанија ,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact ни прво, пред да ја напушти негативни.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра custome услуги.

Карактеристики на стоката

Тип:
Li-полимер
Број На Модел На:
LBG522QH
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Бренд Име:
Новите
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
LG
боја:
Црна
Гаранција:
12months
целосна capcity:
44.40 пот
Тежина:
0.51 kg
Сертификат:
CE, ROHS
Пакет:
Yes
Модел:
LBG522QH
Производи Статус:
Акции
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат