.

.

New
10 Метар Мода Сјајот позадина Шарени Флеш Wallcovering Дома Декор,со Висок Квалитет Солидна Боја Светкавиот Дневна Соба Позадина

10 Метар Мода Сјајот позадина Шарени Флеш Wallcovering Дома Декор,со Висок Квалитет Солидна Боја Светкавиот

DEN 3631.00
DEN 6370.56

Количина на стоки
Достапно

Предмет Бр. : ПО 7060 Боја : 15 Боја Употреба : Дневна соба, Спална соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина , Бар Материјал : Не-плетени Ткаенини Поддржан и Сјајот во Прав Површината Производ Големина : 0.69 m(W)*10m(L)=6.9 метар Квадратен/Број/тркалаат Кралскиот големина : 2.26 ft *32.80 ft = 74.12 Квадратни метри Забелешка : 1. Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината 2. Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само. 3. Купат доволно ролни на едно време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 4. Кога ќе купите повеќе од 2 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от.ЕМС. Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. И таму понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации : 1, Што зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2, Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3, Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Цената НЕ вклучувајќи Данок или давачки !!

Карактеристики на стоката

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Светлината Одраз
Број На Модел На:
ПО 7060
Шема:
Цврста
Бренд Име:
Juyi
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат