.

.

New
Сина 30cm USB Printer 2.0 Кабел Тип Машки на Тип Б Машки Двојна Заштитен со Голема Брзина Транспарентен

Сина 30cm USB Printer 2.0 Кабел Тип Машки на Тип Б Машки Двојна Заштитен со Голема Брзина Транспарентен

DEN 42.00
DEN 52.32

Количина на стоки
Достапно


1 PC 30 CM High Speed USB 2.0 Машки да Б Машки Пренос на Податоци, Печатач Кабел за Кабелот
Опис :
Висок квалитет притисне конектори за тесни погодни локации.
Поддржува Висока Брзина 480 Mbps, Полна Брзина 12 Mbps & Ниска Брзина 1.5 Mbps
USB 2.0 Машки да USB 2.0 Б Машки USB Кабел за Продолжување
USB 2.0 Интерфејс,компатибилен со USB 1.1
Должина : 30cm
Боја : Сина
Пакет се вклучени
1pc * USB 2.0 Печатач Кабел (30cm)

Карактеристики на стоката

USB Тип:
Стандард
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
Кабел USB 2.0
Должина на кабел:
30cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат