.

.

New
5pcs 1W Вати ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Heatsink Круг

5pcs 1W Вати ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Heatsink Круг

DEN 317.00
DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно

Опис : 1 W Вати LED Круг Алуминиум Heatsink Целосно ладење 1pc 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА без навивачи. Светло до 365 дена*24 часа
Погоден за 1 W LED диоди
Големина Висина : OD35mm*H10mm
Материјал : Алуминиум

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат