.

.

New
БС Бренд Модни луксузни Жените Кварц Види Челик Леопард Кристал Дами Зглоб Види Хривнија Види Женски Кристал Види Жени

БС Бренд Модни луксузни Жените Кварц Види Челик Леопард Кристал Дами Зглоб Види Хривнија Види Женски Кристал

DEN 864.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно

Dial Diamete : 43mm Дебелина на бирање : 10мм Рака ширина : 16mm
Рака ширина : 16mm

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
БС пчела сестра
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
20inch
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Луксуз
Случај Дебелина:
10мм
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Број На Модел На:
48
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат