.

.

New
Heine Бебе BagsTote Пелена Торба Организатор Nappy Кеси Ранец Породилно Торба мода Голем капацитет Бебе Nappy Mummy Чанта

Heine Бебе BagsTote Пелена Торба Организатор Nappy Кеси Ранец Породилно Торба мода Голем капацитет Бебе Nappy

DEN 1871.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
(30cm
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
31cm
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
aboutbaby
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Висина:
42cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат