.

.

New
краток лост микро прекинувач omron микро прекинувач енергичните микро прекинувач TM 1702 Z-15GW21-Б LXW5-11N2

краток лост микро прекинувач omron микро прекинувач енергичните микро прекинувач TM 1702 Z-15GW21-Б LXW5-11N2

DEN 264.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
100000
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
ТМ 1702
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат