.

.

New
D4S D4R Xenon Светлата се КРИЕШЕ Баласт Контролен Модул W3T21571 W3T23371 W3T24571 за Мицубиши Mazda CX-5 CX-9

D4S D4R Xenon Светлата се КРИЕШЕ Баласт Контролен Модул W3T21571 W3T23371 W3T24571 за Мицубиши Mazda CX-5 CX-9

DEN 2592.00
DEN 2757.12

Количина на стоки
Достапно


Опис :
* 1 (еден) оригиналните ОЕМ D4 S D4 R баласт со igniter
* Целосно Тестирани и во 100% работи состојба!
* Одговара на возачот или совозачот страна фарови
Примена
за 2012-2015 Mazda CX-5
за 2013-2015 Mazda CX-9
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Карактеристики на стоката

Поставување на Возило:
FR
Објектот Ширина:
8
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Специјални Функции:
no
Објектот Должина:
8
Mazda Модел:
CX-5
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
BINGWFPT
CX-5-Година:
2014,2013,2015
Другиот Дел Број:
W3T21571
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Тежина:
0.3
Осветленост Дел Број:
W3T23371
Објектот Висина:
12
Производителот Дел Број:
W3T24571
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат