.

.

New
Европската 2018 пролет дами две парчиња поставени ровот палто за жените casaco feminino женски overcoat жена jaqueta feminina класичен

Европската 2018 пролет дами две парчиња поставени ровот палто за жените casaco feminino женски overcoat жена

DEN 5664.00

Количина на стоки
Достапно


Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 35 86 85 М 36 90 86 L 37 94 87 XL 38 98 88 2 XL 39 102 89 3 XL 40 106 90 4 XL 43 110 91 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот?s цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно?ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Стил:
Моден
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
974
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината,Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат