.

.

New
Aventik Супер Голем Капацитет Јасно Капак Тенок Летаат Кутии Конкуренција Летаат РИБОЛОВ Кутии Две Големини Држи до 800 Лета

Aventik Супер Голем Капацитет Јасно Капак Тенок Летаат Кутии Конкуренција Летаат РИБОЛОВ Кутии Две Големини

DEN 571.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно


Опис : СУПЕР ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големина L држи до 800 лета, големина M 400 лета. ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Тенок изграден, јасно капак трајни PP материјал. Големина L е точно А4 формат. H24 L : 12*9*1inch, (305*230*23mm); H24 M : 8.3*6*1inch, (208*150*25мм). Секоја големина има три пена дизајни А, Б и Д монтажа за сите различни лета од сува, влажни, нимфата да streamers или saltwater оние. H24 LA, H24 LB, H24 LD, H24 MA, H24 MB, и H24 MD. СО РИБА МАЖИ НА УМ : Одлично како складирање на вашиот муви дома или на употреба. Идеален за прошетки и конкуренција риболовците да носат голем избор на муви. Јасно капак тенок дизајн со супер голем капацитет за складирање. Одлично како складирање на вашиот муви дома или на употреба. Тие се, исто така, идеален за прошетки и конкуренција риболовците да носат голем избор на муви. Тоа е една од најдобрите избор за риболов ентузијаст. Превозот : објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање. Обединетите Членка испорака : Превозот е понуден од страна на e-Пакет од Кина, и ќе го примите пакетот за 7-15 работен ден, некогаш тоа ќе потрае малку подолго време. Во светот Испорака : Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена. Ние, исто така може да понуди изразат пост како DHL, Fed Ex и ЕМС, кој е побрз и ќе бидат потребни неколку дена, но цена $20, повеќе или повисоко. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот. Ние ќе испратиме следење бр. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект. Во комбинација превозот : за Да се спаси превозот на трошоците, што се предлага да се редослед на различни предмети и да ги плати во една исплата. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена. Ви благодариме за вашиот вид доверба. Враќање опис : 1. Три месеци гаранција е обезбедена. 2. Се врати превозот трошоци ќе бидат покриени од страна на купувачот. 3. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена од примање на стварта ако стварта е дефектен, ние ќе се замени со нова. 4. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се реши проблемот веднаш. Имаат добар ден!

Карактеристики на стоката

боја:
24LA, 24LB, 24LD, 24MA, 24MB, 24MD
Бренд Име:
aventik
Број На Модел На:
24L и 24M
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Позиција:
Река
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат