.

.

New
Доктор Чуден Обичај Туш Завеса полиестер Ткаенини Бања Завеса Прифатливо Обичај H03f26u101

Доктор Чуден Обичај Туш Завеса полиестер Ткаенини Бања Завеса Прифатливо Обичај H03f26u101

DEN 930.00
DEN 1823.52

Количина на стоки
Достапно


Доктор Чуден Обичај Туш Завеса полиестер Ткаенини Бања Завеса Прифатливо Обичај H03f26u101
Обичај Туш Завеса 60x72inch 66x72inch 60x79 инчен 66 x79 инчен 72x72inch 72x79inch Уморни од пребарувањето посебен туш завеса за вашата бања? Тогаш тоа е време да се разгледа дизајнирање посебен туш завеса со користење на вашите омилени фотографии, слики или текст, а вие ќе уживате во тоа време земајќи туш. Обиди се со нашите новата водоотпорен полиестер ткаенини туш завеса со најновите дизајн. Вашиот уникатен дизајн ќе заличи вашето купатило и созд удобно капење на животната средина. Оваа полиестер туш завеса е во можност да печати широк спектар на бои со парична казна степенот на детали. Покрај тоа, оваа тешка издржливи ткаенини овозможува лесно чистење. Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти. Не двоумете се, Поставете ја темата на бања со персоналните туш завеса за да одговара на плочка и суета бои сега! Procuct Карактеристики : 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Еколошки 4)Меки и удобни предавање чувство 5)Машина за миење ладно. Не кајгана или собори сува 6)Опремени со C-облик завеса куките
Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 3. Ние брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Или напишете ја вашата нова адреса на Али забелешка. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса детално и целосно име и презиме; ако ви даде вашиот телефонски број, и тоа ќе биде подобро. Внимание
Ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Карактеристики на стоката

Големина:
60x72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66x79inch, 72x72inch, 72x79inch
Стил:
Модерна
Бренд Име:
xxihlive
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Портрет
Број На Модел На:
H03f26u101
Материјал:
Полиестер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат