.

.

New
1111080002 XX-SZ001 JSZ001 F10A FA10A цилиндар на главата assy за SUZUKI СИЕРА САМУРАЈ SJ СУПЕР НОСАТ SJ410 БЕДФОРД RASCALBus/Кутија

1111080002 XX-SZ001 JSZ001 F10A FA10A цилиндар на главата assy за SUZUKI СИЕРА САМУРАЈ SJ СУПЕР НОСАТ SJ410

DEN 7164.00
DEN 9552.00

Количина на стоки
Достапно


Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Овие трошоци се на купувачот одговорност.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
заврши цилиндар на главата собранието за SUZUKI СИЕРА СУПЕР САМУРАЈ НОСАТ SJ410 БЕДФОРД RASCAL F10 A FA10 A 11110-80002 ADK87701 C
Дел број :
11110-80002 / 1111080002 / 11110 80002 / ADK87701 C / XX-SZ001 / JSZ001
Одговара на моторот : F10 A 970 CC 1.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994
Име На Модел:
гол гол 11110 80002 1111080002
Зафатнина:
1.0 L 1.0 L Бензин БЕНЗИН
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат