.

.

New
Надворешна трговија топла men 's шест копчето дизајн маскирани мажи' s јакна

Надворешна трговија топла men 's шест копчето дизајн маскирани мажи' s јакна

DEN 571.00
DEN 571.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
l 100% сосема нов
l Материјал : памук
l Повод : мода
l Боја на располагање : светло сива,темно сива,сина,бела
l Сите големина е азија големина,а не Сад/Европска големина,стандардна големина,па ве молиме да се купи поголем 1-2size кога ќе го поставите цел
l Големина : постојат четири големина (M,L,XL,XXL,XXXL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме
l 1cm=0.3937 инчен
Големина(CM)
Рамо
Биста
Должина
Sleeve
Азија
НАС
М
XS
42
98
68
61
L
S
43
102
69
62
XL
М
44
106
70
63
XXL
L
45
110
71
64


Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
SGHYESS
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат