.

.

New
PI06 СЕДАТ 6MM УНИВЕРЗАЛНА ПРИЛАГОДЛИВИ ГАС ПИЛОТ СОБРАНИЕТО NAT ЛП ПРОПАН 3 НАЧИН ПЛАМЕН

PI06 СЕДАТ 6MM УНИВЕРЗАЛНА ПРИЛАГОДЛИВИ ГАС ПИЛОТ СОБРАНИЕТО NAT ЛП ПРОПАН 3 НАЧИН ПЛАМЕН

DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно


CPUK Дел Број : PI06
УНИВЕРЗАЛНА СЕДАТ ПИЛОТ СОБРАНИЕ 3 НАЧИН
Оваа фиксна цена на листата е за 1 x Пилот Собранието како што е прикажано во објектот сликата подолу.
Оваа универзална пилот собранието може да се најде опремени со различни комерцијални угостителски апарати, вклучувајќи :
AMBACH - ANGELO PO - BERTO Е - В. Б. ОБЛАСТИ & PIMBLETT - GICO - GIGA - LAINOX - MARENO - MBM - МОНАРХ - MOORWOOD-ВУЛКАН - OLIS - SIABS - SILKO - UNIVERSO - ZANUSSI
Заградата овозможува лесно монтирање на thermocouple и electrode ако е потребно. Мулти гас инјектор може да се прилагоди за да се постигне правилна пламен слика, испорачана со 6mm стриже исклучување орев и маслиново за connecing пилот цевки, сите делови лесно може да се ре-позициониран правејќи го овој навистина универзални дел.
Тип : серија 100
Пламен број : 3 пламен
Млазницата дијаметар : 0.2 мм
Исто така, погодна замена за следниве ОЕМ дел броеви : AMBACH 5024703475 ANGELO PO 6000350 ASCASO AMB125 ASCASO BA.216 ASCASO BER211 ASCASO CJE.81 ASCASO CZA305 ASCASO ЕПИ.36 ASCASO ГАС.49 БАРОН 6 A013200 БАРОН 85327090022 BERTO Е 25291400 ХАУБАТА 2020124 ХАУБАТА 71517 E ХАУБАТА 7434003 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 08100602 COCINAS SALA R5002 COLUSSI R52500030 COVEN EMSITBP0 ELFRAMO 33120005 EMMEPI 051 E10007 EMMEPI 808180 EMMEPI C00070 EMMEPI C00392 EMMEPI C00711 ERRE 2 436006 ERRE 2 A00132 EUNASA 16781 EUNASA 16785 EUNASA 21440 EUNASA 9586 EUNASA 9596 FAGOR 12009166 FAGOR U322118000 FOEMM 05000010100 FOEMM 05000027300 FOINOX 0836 GEV 106906 GICO 436006 GICO A00132 GIGA R32300 GIGA X13500 IMEGAS 109 IMEGAS LF-3020006 JEMI 998137 JUNO/R?ДЕР/SENKING 230584 KLAXON LF-3020506 LAINOX 50203220 LAINOX R63050020 MARENO 1040511 MARENO 1314500 MARENO 1315100 MARENO 1842700 MARENO 431500 MBM RTCU900074 МОДУЛАРЕН 672.057.00 МОДУЛАРЕН 672.069.00 OFFCAR 837221 СЕДАТ 0.100.001 СЕДАТ G1801332 SOGET 310501 UNIVERSO PLX20004

Карактеристики на стоката

Тип:
печка делови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат