.

.

New
AAGU 1PC 8мм*10m Срцето Риба Тенок Washi Лента DIY Scrapbooking Налепница за Статистика Suppy Маскирање Лента Декоративни селотејп

AAGU 1PC 8мм*10m Срцето Риба Тенок Washi Лента DIY Scrapbooking Налепница за Статистика Suppy Маскирање Лента

DEN 32.00
DEN 62.40

Количина на стоки
Достапно

Спецификација на Големината 8мм*10m Материјал Хартија, Модели на Различни модели Обичај Прифатливо Апликација Планер,бележник декорација Пакување Opp вреќа Квалитет
Одличен квалитет
Производ слики
Плаќање Начин : 1. Ние прифаќаме alipay тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3. ако имате проблеми при исплата, pls ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се справи со probelm Бесплатен Превозот 1. Можете да изберете различни shiping express, ако изберете Кина пост обичен мал пакет плус, тоа нема следење на информации кога стоката се надвор од мојата татковина, pls ве молиме почекајте 35-60days, ако не ја прими стоката пред заштита работи, pls ве молиме контактирајте со нас. 2. Купување на повеќе од $100, ние ќе брод вашата стока од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, итн.
Во врска со нашите производи

Карактеристики на стоката

Големина:
S
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
WT-022
Селотејп Тип:
washi лента
Бренд Име:
AAGU
Тип:
селотејп
Лепило Тип:
единствено еднострана
Големина:
8mm*10m
Примена:
Излет,бележник декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат