.

.

New
CITRINE - Премија Блесок А Одделение Падна Камења - 1/2 Фунти

CITRINE - Премија Блесок А Одделение Падна Камења - 1/2 Фунти

DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


CITRINE - Премија Блесок " А " Одделение Падна Камења - 1/2 Фунти
А " Одделение Рака Избрани Citrine
Убава Боја и Јасност со Супериорен Сјај
Избрани Камен Големини
Светски Лидер во Карпи и Минерали

Карактеристики на стоката

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат