.

.

New
10PC T10 194 168 W5W КОЧАН 8 SMD LED CANBUS Силициум Светла Бела Лиценца Сијалица

10PC T10 194 168 W5W КОЧАН 8 SMD LED CANBUS Силициум Светла Бела Лиценца Сијалица

DEN 768.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


360°Зрак Агол дизајн може да светне секој агол.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Ние Не Го Поправи Или Да Го Замени Предмети Со An Expired Гаранција.5 mm
LED Број : кочан 8 SMD
Осветлување на Аголот : 360 степени
Тежина : 3g/еез
Боја:Бела
Забелешка:
(1)Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот)
(2) Fitment информации дадени за повикување само. Исто така Компатибилен со 921 / 912 / 516 / 579 / 917 / 918 / 920 / 922 / 923 / 906 / 904 / 916 Штекер.10 PC T10 194 168 W5 W КОЧАН 8 SMD LED CANBUS Силициум Светла Бела Лиценца Сијалица опис на Производот
Карактеристики :
Побрзо вклучување/исклучување време на одговор
8 КОЧАН чипови посветла отколку нормално.
Soyez компатибилен avec 194, T10, W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825
Агол : 360 °
Spécifications :
Couleur де ла lumière : Блан
Longueur : 4,2 cm
Diamètre : 1,0 cm
Блан пур SMD.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Описи du produit
Caractéristiques :
Faible consommation d'énergie и високата luminosité
Idéal се прелива де nombreuses апликации autour du véhicule
Peut replacer ла lumière де clignotant, lumière монета, feu де stationnement, feux де позиција latéraux, feux arrière lumineux et l'éclairage de secours, итн. Ние не бродот за да PO.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
(3)за Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор и вибрации отпорни,
Пакетот Вклучува :
10 PC T10 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Светлината
1.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ние обезбедуваме 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Спецификација :
100% Сосема Нов
Приклучок Тип : T10
Актуелни : 50ma
Лумен : 80 LM
Напон : DC 12 V
Wattage : 1 W
Големина : 20*9.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Високо ефикасни осветлување. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
>>>>>Апликација:Автомобил Купола & мапа светла, Пак Сигнал светлата Страна Маркер светла Странични светла, Вратата светлина Лиценца Светла ,Мапа Светла и така натаму.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
10g
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
10W
Име На Модел:
t10
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
Yadasatuna
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат