.

.

New
Животно Постери Deers Платно Сликарство Уметнички дела НИ Livingroom Деко Elk Отпечатоци 5Pieces Животни cuadros Современ Дом Ѕид уметнички дела

Животно Постери Deers Платно Сликарство Уметнички дела НИ Livingroom Деко Elk Отпечатоци 5Pieces Животни cuadros

DEN 324.00
DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно

извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние само брод да се потврди цел адреси. Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. EMS време на Испорака 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
30X50CMX1PCS, 40X60CMX1PCS, 30X60CMX3PCS, 40X80CMX3PCS, 20X30 20X40 20X50CM, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
111
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Масло
Форма:
три-димензионални
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
OKHOTCN
Техника:
Спреј Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат