.

.

New
Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални H26M64002DQR E-NAND BGA H26M64002DQRE-NAND H26M64002

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални H26M64002DQR E-NAND BGA H26M64002DQRE-NAND

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
1 Персонални Компјутери, 2 Парчиња, 5 Компјутери, 10 Компјутери
Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
H26M64002DQR
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
H26M64002DQR
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат