.

.

New
За ХОНДА CB400 06-15/ CB600F 07-15/ CBF 600N 08-10 Мотоцикл предо/Странично Пак Сигналот Индикатор Светлото Blinker Крушка Светилка На

За ХОНДА CB400 06-15/ CB600F 07-15/ CBF 600N 08-10 Мотоцикл предо/Странично Пак Сигналот Индикатор Светлото

DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно

Мотоцикл Пак Сигнал Светлина, Крушка Светилка -Состојба : Резервни 100% Нов -Материјал : lampholder : ABS Пластика+Гума; леќа : Arcylic -Светло wattage : 12 V/5 W -Позиција : предното или Задното ‹-Жици : 3 кабли -Завртка големина : M6x10mm -светла Боја : Жолто -Леќа Боја : Жолто/ Јасна-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-W ithout инструкции, купувачот треба да го поврзете кабелот со себе. -Количина : 1 пар Fitment : за ХОНДА CB400 СУПЕР ЧЕТИРИ 2006-2015 за ХОНДА CB600 F HORNET 2007-2015 за ХОНДА CBF 600 N 2008-2010
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Карактеристики на стоката

боја:
Јасно, Портокал
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
ДИВЈАК
Специјални Функции:
Пак Сигнал
Објектот Тежина:
300 g
Име На Модел:
TSH-0009-A
Материјал Тип:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат