.

.

New
Жените Секојдневно Глуждот Чорапи Harajuku Кореја Јапонски Младите Пламен Оган Памучни Чорапи Мажите Кинески Кактус Пиштол Ајкула Ракета Простор Чорапи

Жените Секојдневно Глуждот Чорапи Harajuku Кореја Јапонски Младите Пламен Оган Памучни Чорапи Мажите Кинески

DEN 86.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Големина : EUR35-41, одговараат за жени и мажи На под големина на табелата е само за вашиот референца
Испорака :
1) Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2) купувачот е одговорен за било какви осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
3) Понекогаш со информации за песната може да се ажурира полека, ве молиме да се одржи на неколку дена и да се обиде да ја проверите вашата нарачка некое време подоцна. Повратни информации :
1) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, ние сме многу greatful ако ни ја дадат позитивен фидбек. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
2) Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот . Контакт со нас на :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Ако имате било какви проблеми, можете да ни испратите некоја e-mail или контакт со онлајн чет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Карактеристики на стоката

Големина:
EU 35 TO 41
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
молчи дрво и бесплатно правец
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
YS431
Објектот Должина:
EU=35-39
Големина:
EU=35-41
Сезони:
Лето, На Пролет
Шема:
пиштол, оган, кактус, знаме, човечки, ракета, риба, ајкула, Ok,
Стил:
Ulzzang чорапи, harajuku
Пол:
Женски,Унисекс
Производство:
Кина
боја:
Бела, Сина, Розова, Црна
Објектот Должина:
Ankle socks
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат