.

.

New
ROLILASON 2017 Нови Пристигнување Пет Црвена Ѕвезда Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки Мода Накит за Љубител OES666

ROLILASON 2017 Нови Пристигнување Пет Црвена Ѕвезда Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки Мода Накит за Љубител

DEN 276.00
DEN 341.28

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ROLILASON
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Број На Модел На:
OES666
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Создадени опал
Erring lenth:
34mm
Гем Боја:
Црвена
Главниот Камен:
опал
Материјал:
Скапоцен камен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Партија,вечера,подароци ,годишнина,свадба...
обетки големина:
10X34mm
обетки тежина:
2.47 g
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат