.

.

New
KEYIYUAN кратки ракави мажите спортски пролет-лето машки кратки ракави кошула вози планински велосипед спортски мажите велосипедизам clo

KEYIYUAN кратки ракави мажите спортски пролет-лето машки кратки ракави кошула вози планински велосипед спортски

DEN 816.00
DEN 1360.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
#QX011
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
KEYIYUAN
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Производ:
ropa ciclismo/велосипедизам џерси/велосипедизам облека
боја:
Biue
Спорт Тип:
Велосипедизам
Перница:
3D Силика Гел Подлога
Материјал:
100%полиестер,100%lycra
Стил:
краток џерси
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба стил:
фабриката за директна продажба
Големина:
XS-5XL
Пол:
жени/мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат