.

.

New
Силна Убавина Синтетички Лажни Перики Кафена Црна Русокоса Краток Брановидна Меки Слоевит Намали Перики Со Удира За Црни Жени Многу Бои

Силна Убавина Синтетички Лажни Перики Кафена Црна Русокоса Краток Брановидна Меки Слоевит Намали Перики Со

DEN 849.00
DEN 954.24

Количина на стоки
Достапно


Силна Убавина Синтетички Лажни Перики Кафена Црна Русокоса Краток Брановидна Меки Слоевит Намали Перики Со Удира За Црни Жени Многу Боја За Да Изберете
Карактеристики
1.Лесно да се чисти и да ги чува
2.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна.
3.Модерен и стилски долга коса перика изгледа природно. реално. убава и женски
4.Материјалот е отпорни на топлина влакна. што можете да кадрава .исправете.и blowdry.Но, ние предлагаме степен не е повеќе од 180 степен, со цел да се заштити перики добро.
5.Големината е прилагодлива и без игли или лента треба да се бара. Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе. Сите што треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.
Забелешка : боја на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран. ви благодариме за вашето разбирање.
Опис
1.Состојба : нова влакна коса, перики
2.Материјал : синтетички влакна
3.Капа големина : просечна
Пакетот вклучува :
1 x перика за женски
БОЈА : #1
БОЈА : #2
БОЈА : #2 SP99 T
БОЈА : #4
БОЈА : #6
БОЈА : #8
БОЈА : #10
БОЈА : #12
БОЈА : #12 TT26
БОЈА : #14
БОЈА : #15
БОЈА : #24 B
БОЈА : #24 BT613
БОЈА : #33
БОЈА : #33 A
БОЈА : #33 H27 C
БОЈА : #130
БОЈА : #130 A
БОЈА : #131
БОЈА : #613
БОЈА : #AB461
БОЈА : #H16-613
БОЈА : #L16-613
БОЈА : #R10-26
БОЈА : #R27-613
БОЈА : #RM73
БОЈА : #V6
Капа Внатре Детали :
Повеќето Капа машина се направени.и речиси исто како и слики .но, можеби само мала разлика.
Добредојде на мојата продавница
Поштенски : Ние испрати стока со ЕМС или EQUICK,EMS и EQUICK е многу брзо и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
По купувачот добива стварта,Ако проблеми со квалитетот во рок од 30 дена,Ние преземе одговорност за замена,од Страна на нашата компанија и купувачи сноси превозот на товар едни со други.Се врати ставки мора да биде во Гарантен и без никакви физички оштетувања или оштетени со каков било знак на злоупотреба или вештачки штета штета
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.

Карактеристики на стоката

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Текстура:
Брановидна
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
густина:
150%
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
E-9777
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат