.

.

New
Cardiographic /Магија Трикови/Магија Картички

Cardiographic /Магија Трикови/Магија Картички

DEN 228.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно


Cardiographic картичка трик волшебник има гледач изберете картичка од палубата и тогаш се скица подлога и почнува да се подготви она што тој верува дека ќе бидат избрани картичка. Тој ја открива неговата скица само да се каже од страна на гледачот дека тоа не е точно. Тогаш тој додава неколку линии на слика и му кажува на публиката дека тоа е навистина само шпил карти тој беше цртање. Тој му кажува на гледачот да се концентрира на своите картичка и, како со магија, избраниот картичка се крева од СКИЦА на палубата! Навистина неверојатен поглед. Тогаш за најдобар дел - скица е раскинат од рампа и дадена на гледачот да го задржи! Неверојатно силен завршува што ги испраќа на гледачот дома со потсетник тие никогаш нема да се заборави. И сега, тоа е повторливи! големина на специјалниот цртеж подлога(39cm*26.5 cm) Услуга :
Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и prodcuts. Ние никогаш нема да ги споделите некоја од нашите клиенти страдаат било каква загуба. Во случај, ќе се примени било неисправни предмети од нас, ве молиме да не известите immediatedly по приемот на соодветниот објект. И ни нудат оштетените фотографија или видео. Тогаш ние дефинитивно ќе сноси одговорност да го прифати вашето враќање според нашите врати и политика за наплата.
Враќање & Политика За Наплата
Ако примите некој објект кој е оштетен или неисправни, ве молиме да не известите во рок од 7 ден за да се добие одобрение за враќање. Ве молиме да забележите дека купувачот треба да биде одговорен за врати превозот цена, а оштетен/неисправен предмети мора да се врати за да нè безбедно спакувани и завиткани.
Откако ги добивме производ, ние ќе ги испитуваме и тест на неисправни предмети. Ако ние се најде на дефект што е опишано во вашата порака,
ние ќе брод ќе замена за неисправни предмети во вашата следна цел САМО. Или купувачот може да се плати за испраќање превозот цена и побара нов производ. Инаку, можете да добиете поврат на пари.
Белешки : за човекот-направени се оштетени, купувачот треба да преземе целосна одговорност

Карактеристики на стоката

Материјал:
Хартија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Професионална,Сцена
боја:
Бела
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Тип:
картичка
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Бренд Име:
Кралот Магија
Возраст Опсег:
Grownups
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат