.

.

New
(Брод Од RU)LIECTROUX B3000PLUS Робот Правосмукалка,со Резервоар за Вода,Wet&DryLCDTouchScreen,withTone,Распоред,SelfCharge,Далечински

(Брод Од RU)LIECTROUX B3000PLUS Робот Правосмукалка,со Резервоар за Вода,Wet&DryLCDTouchScreen,withTone,Распоред,SelfCharge,Далечински

DEN 8772.00
DEN 17902.56

Количина на стоки
Достапно

1pc
Број 10 Прирачник За Корисникот.

Карактеристики на стоката

сертификација:
CE,EMC,RoHS,ГШ,УЛ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Големина(мм):
340*340*90
Далечинска Контрола:
Yes
Мерењето На Резервација:
Yes
Моќност (W):
25w
Прашина Чување Тип:
Циклонот Прашина Кофа/Прашина Кутија
Посебен Вшмукување Млазницата:
Чиста Циклон Прашина Собирање Млазницата
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кеса Или Bagless:
Bagless
Траење На Батеријата:
1 час и 30 минути
LCD:
Yes
Функција:
Mopping & Убедливо & Вшмукување Тип
Инсталација:
Робот
Број На Модел На:
B3000 ПЛУС
Напон (V):
14.4 V
Бренд Име:
LIECTROUX
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Тип На Производ:
Роботот Vacuums
Страна Четка:
Двојно
влажни и суви mopping:
на располагање
ув ламба:
на располагање
само полнење:
на располагање
робот правосмукалка филтер:
HEPA филтер плус примарна филтер
Капацитетот На Батеријата:
2000mAh
dustbin капацитет:
0.3 L
главната единица дијаметар:
340mm
главната единица висина:
90mm
виртуелна блокатор:
на располагање
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат