.

.

New
Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Хонда XL650 V Transalp RD10 RD11 2001-2007 XRV650 Африка Близнак RD03 1988 1989 1990 година Почиста HF303

Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Хонда XL650 V Transalp RD10 RD11 2001-2007 XRV650 Африка Близнак RD03 1988 1989

DEN 397.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.искрени честитки до сите купувачот.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Хонда Мотори
CB400 F FK (CB-1) (Јапонија) 1989-1992
CB400 F FK2 FL FL2 (CB-1) (Јапонија)
CB400 FM FM2 (CB-1) (Јапонија)
CB400 Супер За (Јапонија) NC31
CB400 F2 N Супер За (Јапонија) NC31
CBR400 RRH NC23
CBR400 RRJ RRK Tri-Рака NC23
CBR400 RR L-L2 Gull-Рака NC29
NT400 Ј К-2 БРАТЧЕ Е (Јапонија)
RVF400 (Јапонија) 1999
VLX400 Сенка (Јапонија)
VFR400 Р 1987
VFR400 RH RH2 RJ3 Про-Рака NC24 1987-1989
VFR400 Р3-L , M , N NC30 1990-1993
CB500 R,S,T,V,W,X,Y,1,2 1994-2002
CB500 S-W,X,Y,1,2 1998-2002
CB500 Првенство 1999 година
CBF500 2004-2008
CBF500 ABS 2004-2008
CB600 F-W,X,Y,1,2 Hornet 1998-2002
CB600 S F2-Y,1,2 Hornet 2000-2002
CBR600 FH,FJ,FK,FL PC13 PC23 1987-1990
CBR600 FM,FN,FP,FR Ураганот PC25 1991-1994
CBR600 FS,ФТ, - ФВ,ПРЕПРАТЕНА 1995-1998
CBR600 FX,FY 1990-2000
NTV600 J,K,L,M 1988-1992
VT600 В Сенка VLX 1988-1993
VT600 CD Сенка VLX 1993-1995
VT600 C CD Сенка VLX 1995-1998
VT600 C CD CD2 Сенка VLX 1999-2007
VT600 D Сенка VLX Делукс 2005
XL600 V-H,J,K,L,M,N,P,R,S,T,V,W,X,Y Transalp PD06 1987-2000
CB650 F2 1991-1992
NT650 Ј,К,Л Јастреб GT RC312 1988-1991
NT650 V Deauville RC47 1998-2005
NTV650 J,К2 БРАТЧЕ Е (Јапонија) 1988-1991
NTV650 П,Р,С,Т,V го почитуваат RC33 1993-1997
XL650 V Transalp RD10/RD11 2001-2007
XRV650 Африка Близнак RD03 1988-1990
VFR700 F Пресретнувачи (САД) 1990-1992
CB750 F2-N,P,R,S,T,V,W,X,Y RC42 1992-2000
CB750 Седум Педесет 2001-2002
CB750 Nighthawk 750 1991-2003
RVF750 Р RC45 1994-1998
VF750 C,CD,CD2 V45 Магна 1994-2003
VF750 C,C2 Сенка 1999-2000
VF750 CP,CS 1993-1995
VFR750 FJ,FK RC24 1988-1989
VFR750 FL,FM,FN,FP,FR,FS RC36 1990-1995
VFR750 ФТ, - ФВ,ПРЕПРАТЕНА 1996-1998
VFR750 RJ,РК,РЛ,РМ RC30 1988-1992
VT750 C CD CD2 Сенка RC44 1997-2002
VT750 CD Сенка A. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. 750 Делукс 2002-2003
VT750 C2 Сенка 1999-2001
VT750 DC Сенка Дух 2001-2007
XRV750 Африка Близнак RD04 1990-1992
XRV750 Африка Близнак RD07 1993-2002
PC800 Пацифик Коуст 1989-1990
PC800 Пацифик Коуст 1995-1998
VFR800 Ф1-W,X Пресретнувачи RC46 1998-1999
VFR800 Ф1-Y,1 Пресретнувачи (CBS&PGM) RC46 2000-2001
CBR900 RR-N,P,R,S-Оган Сечилото SC28 1992-1995
CBR900 RR-T,V,W,X Оган Сечилото 1996-1999 година
CB1000 FP,FR,FS,ФТ,ФВ ГОЛЕМИТЕ 1 SC30 1993-1997
CBR1000 FH,FJ SC21 1987-1988
CBR1000 FK,FL,FM,FN SC24 1989-1992
CBR1000 FP,FR SC25 1993-1994
CBR1000 FS,ФТ, - ФВ,ПРЕПРАТЕНА,FX 1995-1999
CBR1000 F Ураганот 1987-1995
VTR1000 F Оган Бура SC36 1997-2002
VTR1000 F Супер Сокол 1998-2002
VTR1000 СП-1 (бара 2 x филтри за воздух) RC51 2000
XL1000 V-X,Y,1,2, Varadero SD01,SD02 1999-2002
CB1100 SF-Y,1,2,X-Единаесет 2000-2003
CBR1100 XX-V,W Blackbird SC35 1997-1998
CBR1100 XXX,Y,1,2,3,4,5,6 Blackbird SC35 1999-2006
ST1100 A,L-G 1990-1995
ST1100 L,M,N,P,R,S,T,V,W,X,Y Пан Европски SC26 1990-2000
ST1100 ABS-TSC SC26 1992-1998
ST1100 X,Y,1,2 Пан-Европски CBS-ABS-TSC SC26 1999-2002
VT1100 В Сенка 1989-1995
VT1100 C,C2,C2-2,C3 Сенка 1100 1995-1998
VT1100 В Сенка Дух 1999-2007
VT1100 C2 Сенка Sabre 1999-2007
VT1100 C3 Сенка Аеро 1998-2002
VT1100 D2 Сенка 1999
VT1100 КТ Сенка Американски Класичен Издание 1998
VT1100 Т Сенка, Аце Турнеја 1998-2002
GL1500 Злато Крило 1988-1993
GL1500 Злато Крило Aspencade 1991-2000
GL1500 јас Злато Крило Меѓудржавни 1991-1996
GL1500 SE Злато Крило 1990-2001
GL1500 Црна Вдовица 2001
GL1500 F6 C Valkyrie SC34 1997-2003
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За GFY303 = NK303 HF303
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
XL650 V Transalp RD10/RD11 2001-2007
модел 01:
XRV650 Африка Близнак RD03 1988-1990
модел 02:
VFR700 F Пресретнувачи (САД) 1990-1992
модел 03:
CB750 F2-N,P,R,S,T,V,W,X,Y RC42 1992-2000
Погоден за модели:
За GFY303 = NK303 HF303
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат