.

.

New
10pcs/многу CD54 100UH SMD Моќ Inductor 101 0.6 Чип inductor

10pcs/многу CD54 100UH SMD Моќ Inductor 101 0.6 Чип inductor

DEN 34.00
DEN 35.52

Количина на стоки
Достапно


Други CD54 mo de l :
модел
2.2 УХ
3.3 УХ
4.7 УХ
6.8 УХ
10 U H
22 UH
33 UH
47 UH
100 UH
220 UH
330 UH
470 UH
Количина
Превозот :
48 часа брза испорака
1. ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмор)
2. ако не се recived парцела во 60 дена,ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата.
3. Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
4. Ние внимателно и правилно, да се спакуваат и да брод вашата предмети. Ќе ви се допадне!
Плаќање :
ние прифаќаме : paypal, зачувам
кога го користите зачувам,вашиот moeny е депониран сигурно во вашата сметка,парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Се враќа :
Нашата политика на враќање е едноставна, ако не сте 100% задоволни со купувањето ние ќе ви ги даде целосна наплата
без никакви проблеми. (14 дена пари назад, ќе плаќаат врати превозот.)
Повратни информации :
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо 2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail ако не добија нашиот одговор.
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ви благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
core set
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
101
Номинална Струја:
0.6 На
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат