.

.

New
Врвен квалитет на Популарната 10Pcs Шминка Двојно крајот Сенката за Очи Eyeliner Четка Сунѓерот Апликатори Алатка ar12dropship

Врвен квалитет на Популарната 10Pcs Шминка Двојно крајот Сенката за Очи Eyeliner Четка Сунѓерот Апликатори

DEN 59.00
DEN 84.48

Количина на стоки
Достапно


10 Pcs Шминка Двојно крајот Сенката за Очи Eyeliner Четка Сунѓерот Апликатори Алатка
Карактеристики :
Нов & Висок квалитет.
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.
Професионален квалитет на четка која е основите ви треба за дневни апликации
Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.
Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.
Големина : 7.7 cm.
Пакет Се Вклучени :
10 PCS ТОРБА Сенката за Очи Четка

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Сенката За Очи Апликатори
Бренд Име:
OutTop
Количина:
10pcs
Број На Модел На:
Шминка Четка
Големина:
Double-end
Материјал:
Сунѓерот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат